چاپ رنگی در شیراز

خدمات چاپ رنگی در شیراز

سایت کوپرینت اقدام به چاپ رنگی در شیراز با قیمت بسیار مناسب می کند. اگر ساکن استان فارس هستید به راحتی می توانید از خدمات این سایت برای انجام کار های خود استفاده کنید.‌ خدمات این سایت بسیار متنوع بوده و برای شما علاوه بر پرینت رنگی a4  پرینت رنگی a3  نیز می گیرد.

چاپ و پرینت جزوات درسی غیردرسی دانشگاهی ارزان با ارسال
چاپ و پرینت رنگی جزوات درسی و غیردرسی دانشگاهی ارزان با ارسال پیشتاز

پرینت رنگی چیست؟

 در پرینت گرفتن علاوه بر این که دستگاه مهم است؛ وجود اپراتور آموزش دیده نیز اهمیت دارد. اپراتور باید از قبل آموزش دیده باشد به همین دلیل آموزش پرینت رنگی در کوپرینت در کنار ارتقا ابزار ها اولویت دارد. این اولویت به دلیل افزایش کیفیت کار و رضایت مشتری ها می باشد. در ادامه بیشتر در خصوص خدمات کوپرینت توضیحاتی را ارائه می کنیم.

چاپ رنگی آنلاین در ایران

چاپ رنگی آنلاین، یکی از مهم ترین خدماتی است که توسط کوپرینت ارائه می شود. امروزه خدمات آنلاین بسیار فراگیر شده و پرینت گرفتن نیز می تواند از جمله خدمات آنلاینی باشد که انجام می شود. شما می توانید سفارش های خود را به صورت آنلاین در سایت کوپرینت ثبت کنید. برای این منظور باید فایل های مورد نظر شما به صورت اینترنتی ارسال شده تا با توجه به سفارش ثبت شده، پرینت گرفته شود.

تحویل سفارشات چاپ رنگی درب منزل

شاید تصور کنید خدمات چاپ رنگی نمی تواند کاملا آنلاین و غیر حضوری باشد. معمولا مکان های زیادی هستند که سفارش آنلاین می پذیرند. اما معمولا در این مکان ها برای تحویل سفارش های انجام شده، مشتری باید شخصا حضور داشته باشد. آن چه که کوپرینت را متمایز می کند این است که سفارش های شما را درب منزل، تحویل می دهد در هر شهری که باشید! این خدمت تکمیل کننده امکان ثبت سفارش ها به صورت آنلاین می باشد. ارسال سفارشات به شیوه های مختلفی انجام می شود. به طور مثال پست پیشتاز یا شرکت هایی که خدمات باربری انجام می دهند همچنین برای شیرازی های عزیز خدمات ارسال از طریق پیک ماشینی برای شما که ساکن شیراز هستید قابل انجام هست. در شهر های اطراف شیراز که درون استان فارس پرینت لازم دارند مانند لار، آباده، فسا و نورآباد نیز ارسالی ها معمولا 48ساعته به دست شما میرسند.

قیمت پرینت رنگی ۱۴۰۱ در سایر نقاط بسیار کم تر است. در کوپرینت برای مدیریت هزینه های شما خدمت ارسال رایگان  نیز در نظر گرفته شده است.

پرینت رنگی ارسال رایگان

چاپ رنگی با ارسال رایگان به آن دسته از سفارش هایی مربوط می شود که بالای ۱۳۰ هزار تومان هستند یا بیشتر از ۱۶۹ صفحه می باشند. در نتیجه اگر می خواهید از مطالب مورد نظر خود پرینت بگیرید با ثبت سفارش هایی که یکی از ویژگی های گفته شده را دارند می توانید از خدمات ارسال رایگان کوپرینت نیز در کنار ثبت آنلاین سفارش ها، استفاده کنید. (در تاریخ مهر 1401)

اهمیت کیفیت چاپ رنگی در شیراز

چاپ رنگی در شیراز برای تمام ساکنین این شهر و شهر های اطراف با کیفیت و دقت بسیار بالایی انجام می شود. کوپرینت خود را متعهد کرده تا در کنار کاهش هزینه ها به افزایش کیفیت کار خود نیز توجه کند. به همین دلیل اگر به دنبال جایی هستید تا پرینت رنگی با کیفیت بالا برای شما انجام دهد قطعا کوپرینت می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. در این مرکز از نیرو های با تجربه و همچنین به روز ترین دستگاه ها برای انجام خدمات مختلف از جمله پرینت استفاده می شود.

نمونه چاپ رنگی پرایس اکشن سعید خاکستر جزوه سال 98
نمونه چاپ رنگی کتاب های شما

پرینت رنگی قیمت

استفاده از خدمات پرینت در شیراز برای چه کسانی مناسب می باشد؟ همه می توانند از خدمات چاپ رنگی در شیراز استفاده کنند. اما بعضی از افراد به دلیل موقعیت خود بیشتر نیاز دارند تا از خدمات پرینت رنگی استفاده کنند. امروزه بسیاری از جزوه های درسی به صورت فایل های پاورپوینت یا پی دی اف در اختیار دانشجویان و دانش آموزان قرار می گیرند. اما مطالعه مطالب از روی این فایل ها و به کمک لپ تاپ یا موبایل کار بسیار سختی بوده و همراه با مشکلاتی می باشد. به همین دلیل به دانشجویان و دانش آموزان توصیه می شود تا مطالب مورد نیاز خود را پرینت بگیرند تا بتوانند به آسانی و با تمرکز بیشتر، آن مطالب را مطالعه کنند.‌ پرینت رنگی و چاپ شیراز برای دانشجویان با هزینه مناسب و ارسال رایگان در صورت بیشتر بودن سفارش ها از ۱۶۹ صفحه یا ۱۳۰ هزار تومان انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
Scroll to Top