کوپرینت

کسب درآمد اینترنتی

شما می‌توانید با ثبت نام در سایت ما و دریافت لینک همکاری خود طبق آموزش زیر، با معرفی ما به دوستانتان تا 9% پورسانت بگیرید و کسب درآمد کنید. 

 • عضویت در سایت کوپرینت

  1- ثبت نام در سایت

  اگر در سایت ما ثبت نام نکرده اید، از طریق دکمه بالا سمت چپ، در سایت کوپرینت ثبت نام کنید.
 • ورود به سایت کوپرینت

  2- ورود به پنل کاربری

  از طریق دکمه ورود یا دکمه پنل کاربری در سمت چپ بالا وارد پنل کاربری خود شوید.
 • کسب درآمد اینترنتی مجازی در سایت کوپرینت با پورسانت گیری

  3- داشبورد همکاری در فروش

  پس از ورود به پنل کاربری، زیر بخش “همکاری در فروش و کسب درآمد”، منوی “داشبورد همکاری در فروش” را بزنید و دکمه‌ی “همین حالا همکار فروش شوید” را بزنید. در صورتیکه از قبل عضو شده باشید در داشبورد خود آمار کلیک‌ها، خریدها و نرخ‌ها و درآمدهای خود را می‌بینید.
 • دریافت لینک همکاری از سایت کوپرینت و کسب درآمد مجازی

  4- لینک همکاری در فروش

  سپس به منوی “لینک همکاری” مراجعه کنید و لینک مخصوص به خودتان را کپی کنید. این لینک مخصوص شماست و می‌توانید آن را در اختیار دیگران قرار دهید.
  همچنین اگر می‌خواهید برای صفحه‌ی خاصی لینک همکاری خود را بسازید می‌توانید در جعبه اول لینک آن صفحه را وارد کنید و دکمه “تولید” را بزنید تا در جعبه دوم لینکتان ساخته شود. سپس آن را کلیک کنید.

میزان پورسانت هر محصول چقدر است؟

 • نحوه فهمیدن معرف توسط کوپرینت

  لینکی که شما در اختیار دوستان، آشنایان یا گروه‌های خود می‌گذارید بصورت خاص معرف شماست و زمانی که شخص دیگری روی این لینک کلیک کند در کوکی مرورگر آن شخص به مدت 21 روز ذخیره می‌ماند. اگر در این بازه دیگر روی لینک شما هم کلیک نکند و خودش وارد سایت شود یا از طرق دیگری وارد سایت شود (بجز حالتی که از طریق معرف دیگر وارد شود) باز هم مرورگر آن شخص متوجه میشود که این شخص از سمت شما آمده است. پس بصورت کلی 21 روز بعد از کلیک روی لینک شما در حافظه و کوکی مرورگر آن شخص شما ذخیره می‌مانید و اگر ثبت نام کند دیگر اسم شما در سیستم به عنوان معرف این شخص ثبت میشود. (بدون تاریخ انقضا)

 • نحوه واریز پورسانت شما

  به محض اینکه شخصی که معرفی کرده اید اولین خرید خود را انجام دهد پورسانت معرفی ان شخص تا 24 ساعت وارد کیف پول مجازی شما میشود. شما می‌توانید هم این مبلغ را در سایت خرج کنید و خرید نمایید و هم اینکه در پنل کاربری سایت، منوی "برداشت درآمد" را کلیک کرده و اطلاعات خود را وارد نمایید. توجه کنید که باید حداقل موجودی کیف پول شما 20000 تومان باشد تا بتوانید کیف پولتان را تسویه کنید.

 • زمان واریز درآمد اینترنتی

  شما به محض اینکه موجودی کیف پولتان به 20000 تومان رسید میتوانید درخواست تسویه بدهید و روز کاری بعد مبلغ برایتان واریز خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن