قوانین فروشگاه و بازگشت وجه

قوانین فروشگاه

  • خریدار و مهمانان سایت با ثبت نام یا خرید در سایت، قوانین زیر را قبول میکنند:

1- درصورتیکه رنگ چاپ با رنگ فایل شما تا 10 درصد متفاوت باشد قابل اعتراض نمی‌باشد چون چاپ از نوع cmyk هست و فایل از نوع rgb.

2- وجود جوهر اضافه در هر صفحه می تواند ناشی از چاپ زیاد توسط دستگاه باشد با توجه به افزایش هر روزه قیمت کاغذ و هزینه چاپ پایین و ارسال رایگان، سفارشات دارای جوهر اضافه در صفحه قابل برگشت نیستند. با این حال کوپرینت همواره در حال بررسی مشکلات و ارائه چاپ بهتر می باشد.

3- در صورتیکه چاپ شده ی فایلی از سفارشات شما هنگام تحویل به دستتان نرسید، کوپرینت موظف هست معادل هزینه ی چاپ آن فایل را مطابق هزینه ی ثبت شده، به مشتری برگرداند یا که مجددا برای وی ارسال کند. انتخاب بین این دو مورد وابسته به نظر تیم مدیریتی کوپرینت می باشد.

4– درصورتیکه پس از واریز مبلغ برای ما، درخواست لغو سفارش دادید یا از خریدتان پشیمان شدید، در صورت صلاح دید ما می‌توانیم با کسر مبلغی از سفارشتان (نهایتا یک درصد مبلغ سفارش بعلاوه 1600 تومان هزینه پایای قبلی و کارت به کارت بعدی)، هزینه را طی روزهای کاری بعد برایتان واریز کنیم یا که سفارشتان را بدون بازگشت وجه ارسال کنیم. همچنین اگر چاپ شما انجام شده باشد هم هیچگونه بازگشت وجهی انجام داده نخواهد شد و فقط سفارشتان ارسال میشود.

5- سفارشاتی که به دلایلی برگشت میخورند، هزینه بسته بندی و ارسال مجدد آن به عهده مشتری می باشد.

6- سفارشاتی که اپنج چاپ میشوند، انتخاب سایز یکسان تمامی صفحات بر عهده مشتری می باشد. درصورتیکه سایز بعضی صفحات متفاوت باشد در هنگام چاپ بصورت zoom in چاپ شده و مقصر ما نخواهیم بود.

7- صفحات باید از حاشیه نیم سانتیمتر فاصله داشته باشند. در صورتیکه میخواهید فنر هم بشوند باید یک سانتیمتر از چهار طرف فاصله امن داشته باشند. اگر فاصله ی شما مناسب نباشد ممکن است متن شما زیر فنر برود.

سبد خرید